EKMG401ELL100MJ20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKMG401ELL100MJ20S
JLCPCB Part #
C1581843
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 10uF 144mA@100kHz 20mm 400V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS