5.0SMDJ150CA
Extended
Manufacturer
RUILON(Shenzhen Ruilongyuan Elec)
MFR.Part #
5.0SMDJ150CA
JLCPCB Part #
C53286323
Package
SMB
Description
-55℃~+150℃ 150V 185V 20.58A 243V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS