FTC303012D2R2MBCB
MFR.Part #
FTC303012D2R2MBCB
JLCPCB Part #
C53285354
Package
SMD,3x3mm
Description
2.2uH 4A 6.1A 75mΩ ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS