FNR6045S430MT
MFR.Part #
FNR6045S430MT
JLCPCB Part #
C168086
Package
SMD,6x6mm
Description
1.3A 1.8A 260mΩ 43uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS