FTC160808S2R2MBCB
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FTC160808S2R2MBCB
JLCPCB Part #
C53285278
Package
0603
Description
1.4A 1.7A 2.2uH 260mΩ ±20% 0603 Power Inductors ROHS