FTC252008S4R7MBCD
- MFR.Part #
- FTC252008S4R7MBCD
- JLCPCB Part #
- C53281617
- Package
- 1008
- Description
- 1.9A 180mΩ 2A 4.7uH ±20% 1008 Power Inductors ROHS