FNR8065S100MT
- MFR.Part #
- FNR8065S100MT
- JLCPCB Part #
- C168162
- Package
- SMD,8x8mm
- Description
- 10uH 3.7A 44mΩ 8.9A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS