W-1253M04P-0420
Extended
Manufacturer
Ckmtw(Shenzhen Cankemeng)
MFR.Part #
W-1253M04P-0420
JLCPCB Part #
C53184483
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x4P 4 4P PA6T Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS