W-2501S03P-K000
MFR.Part #
W-2501S03P-K000
JLCPCB Part #
C125327
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10mm 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 5.7mm 7mm Brass PA66 Through Hole UL94V-2 XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS