AAPS1030M330A
MFR.Part #
AAPS1030M330A
JLCPCB Part #
C53154804
Package
SMD,11.5x10mm
Description
160mΩ 2.5A 33uH 4A AEC-Q200 Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS