AAPS1770M470A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
AAPS1770M470A
JLCPCB Part #
C47327396
Package
SMD,17.5x16.9mm
Description
46.5mΩ 47uH 6A 7.57A AEC-Q200 ±20% SMD,17.5x16.9mm Power Inductors ROHS