W-2502M07P-B200
Extended
Manufacturer
Ckmtw(Shenzhen Cankemeng)
MFR.Part #
W-2502M07P-B200
JLCPCB Part #
C53063629
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1x7P 2.5mm 250V 3A 7 7P Brass LCP Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS