W-1257N16P-B000
MFR.Part #
W-1257N16P-B000
JLCPCB Part #
C52722425
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 16 16P 1A 1x16P 23.2mm 4.35mm 50V 7.3mm LCP Phosphor bronze Surface Mount,Vertical Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS