TC0325B1003T5E
MFR.Part #
TC0325B1003T5E
JLCPCB Part #
C54345
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 167mW 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS