MOR01SJ0103A10
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
MOR01SJ0103A10
JLCPCB Part #
C64666
Package
Plugin,D3.5xL9.5mm
Description
10kΩ 1W 350V Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS