KH-A1251WF-09A
Extended
Manufacturer
Shenzhen Kinghelm Elec
MFR.Part #
KH-A1251WF-09A
JLCPCB Part #
C4943303
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x9P 3.6mm 5.2mm 9 9P Beige LCP Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle Tin UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS