HP221M400N310A
Extended
Manufacturer
Capxon International Elec
MFR.Part #
HP221M400N310A
JLCPCB Part #
C531139
Package
Plugin,D25xL31mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25mm 31mm 400V ±20% 插件,D25xL31mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS