KF222M010I200A
MFR.Part #
KF222M010I200A
JLCPCB Part #
C77729
Package
Plugin,D13xL20mm
Description
10V 13mm 20mm 2200uF 5000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D13xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS