FXL1030-3R3-M
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FXL1030-3R3-M
JLCPCB Part #
C52204856
Package
SMD,11.5x10mm
Description
12A 16mΩ 3.3uH 9A ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS