MF01SFJ680LA10
MFR.Part #
MF01SFJ680LA10
JLCPCB Part #
C51905103
Description
1W 680mΩ Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.5xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS