CS1007F240LT4E
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
CS1007F240LT4E
JLCPCB Part #
C2772179
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 240mΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS