HQ122WJ0184T4E
MFR.Part #
HQ122WJ0184T4E
JLCPCB Part #
C2778714
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250V 2W ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS