MF02WFF1433A10
MFR.Part #
MF02WFF1433A10
JLCPCB Part #
C51904889
Description
143kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS