MF02WFF6804A10
MFR.Part #
MF02WFF6804A10
JLCPCB Part #
C51904866
Description
2W 6.8MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS