0603WAF2150T5E
MFR.Part #
0603WAF2150T5E
JLCPCB Part #
C22955
Description
-55℃~+155℃ 100mW 215Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS