MF01WFF4004A10
MFR.Part #
MF01WFF4004A10
JLCPCB Part #
C51904848
Description
1W 4MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS