MFR2WSFTF52-44R2
MFR.Part #
MFR2WSFTF52-44R2
JLCPCB Part #
C1382161
Description
-55℃~+155℃ 2W 44.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS