MGR02SJ0405A10
MFR.Part #
MGR02SJ0405A10
JLCPCB Part #
C51904413
Package
Plugin,D4.5xL11.5mm
Description
1kV 2W 4MΩ Metal Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS