MFR100FTE52-147R
MFR.Part #
MFR100FTE52-147R
JLCPCB Part #
C1384786
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS