0402WGF182JTCE
MFR.Part #
0402WGF182JTCE
JLCPCB Part #
C53516
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS