TC0325B8203T5E
MFR.Part #
TC0325B8203T5E
JLCPCB Part #
C53198
Description
-55℃~+155℃ 167mW 75V 820kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS