201007F3571T4E
MFR.Part #
201007F3571T4E
JLCPCB Part #
C2768738
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.57kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS