BZT52C9V1S
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
BZT52C9V1S
JLCPCB Part #
C523833
Package
SOD-323
Description
1 Independent 200mW 30Ω 500nA@6V 8.5V~9.6V 9.1V ±5% SOD-323 Zener Diodes ROHS