SMAFJ70A
Extended
Manufacturer
MDD(Microdiode Semiconductor)
MFR.Part #
SMAFJ70A
JLCPCB Part #
C2993934
Description
113V 1uA 3.5A 70V 86V TVS SMAF ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS