AK3-076C-BC
Extended
Manufacturer
baocheng(Shandong Baocheng Elec)
MFR.Part #
AK3-076C-BC
JLCPCB Part #
C51043154
Package
BPSS
Description
-55℃~+125℃ 140V 2uA 3kA@8/20us 76V 95V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 BPSS ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS