RV681M250Z180R1Z00ZZ
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
RV681M250Z180R1Z00ZZ
JLCPCB Part #
C51026687
Package
插件,D5.5xL18mm
Description
-55℃~+105℃ 18mm 2000hrs@105℃ 25V 5.5mm 680uF ±20% 插件,D5.5xL18mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS