RV561M350F140R1Z00ZZ
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
RV561M350F140R1Z00ZZ
JLCPCB Part #
C51026673
Package
Plugin,D8xL14mm
Description
-55℃~+105℃ 14mm 2000hrs@105℃ 35V 560uF 8mm ±20% 插件,D8xL14mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS