CD26G2WM1R0E120T
MFR.Part #
CD26G2WM1R0E120T
JLCPCB Part #
C51026507
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
12mm 1uF 2.5mm 450V 6.3mm 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS