CD110K2GM101M220T
Extended
Manufacturer
ChuangHui Electronics
MFR.Part #
CD110K2GM101M220T
JLCPCB Part #
C49435357
Package
Plugin,D18xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 100uF 18mm 2000hrs@105℃ 22mm 400V 7.5mm ±20% 插件,D18xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS