CD288H2AM4R7C90T
MFR.Part #
CD288H2AM4R7C90T
JLCPCB Part #
C51026484
Package
Plugin,D4xL9mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5mm 100V 3000hrs@105℃ 4.7uF 4mm 9mm ±20% 插件,D4xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS