CD288H1VM102K170T
MFR.Part #
CD288H1VM102K170T
JLCPCB Part #
C51026496
Package
Plugin,D13xL17mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 13mm 17mm 3000hrs@105℃ 35V 5mm ±20% 插件,D13xL17mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS