TC0550B2431T5J
MFR.Part #
TC0550B2431T5J
JLCPCB Part #
C517770
Description
-55℃~+155℃ 150V 2.43kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS