1210W2F8061T5E
MFR.Part #
1210W2F8061T5E
JLCPCB Part #
C407167
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 8.06kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS