TC0250F620JTCC
MFR.Part #
TC0250F620JTCC
JLCPCB Part #
C517758
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 62Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS