NQ06W4F510JT5E
MFR.Part #
NQ06W4F510JT5E
JLCPCB Part #
C965029
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 51Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS