TC0350B2201T5H
MFR.Part #
TC0350B2201T5H
JLCPCB Part #
C517668
Description
-55℃~+155℃ 167mW 2.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS