TC0250D2200TCC
MFR.Part #
TC0250D2200TCC
JLCPCB Part #
C517528
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS