TC0250B2701TCC
MFR.Part #
TC0250B2701TCC
JLCPCB Part #
C517523
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS