1206W4J0285T5E
MFR.Part #
1206W4J0285T5E
JLCPCB Part #
C474148
Description
-55℃~+155℃ 2.8MΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS