TC0225B6191TCC
MFR.Part #
TC0225B6191TCC
JLCPCB Part #
C50670528
Description
-55℃~+155℃ 6.19kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS